Strona główna
opoka.org.pl
Fraza "modlitwa za zranionych"
2022-10-17 10:09

Modlitwa za Zranionych i spotkanie z Delegatem KEP

Od Mszy św. w intencji osób skrzywdzonych rozpocznie się w niedzielę 23 października br. spotkanie modlitewne w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie, organizowane przez świeckich katolików. Po niej modlitwa i rozmowa z abp. Wojciechem Polakiem, delegatem KEP ds. ochrony dzieci i młodzieży.
2022-06-10 14:41

Modlitwa za zranionych – 12 czerwca w Krakowie

Wspólna modlitwa i rozmowa z o. Adamem Żakiem SJ o towarzyszeniu osobom zranionym złożą się na 11 już spotkanie, które organizują świeccy katolicy z Krakowa. Odbędzie się ono w najbliższą niedzielę, 12 czerwca, w krakowskim Sanktuarium św. Jana Pawła II.
2020-10-13 16:36

Wspólna modlitwa za zranionych

Już po raz szósty z inicjatywy grupy świeckich będzie miała miejsce modlitwa w intencji zranionych w Kościele. Tym razem na spotkanie modlitewne i rozmowę organizatorzy zapraszają w niedzielę 18 października do Arki Pana w Krakowie-Nowej Hucie.
2020-09-28 19:54

Modlitwa różańcowa o uzdrowienie i ochronę

Pomóż chronić dzieci i osoby bezradne przed wykorzystywaniem i wspieraj ofiary, które są na drodze do uzdrowienia, ofiarując swoją modlitwę o uzdrowienie i ochronę. Rozważania różańcowe pomogą Ci przedstawić w modlitwie ich potrzeby i ofiarować je Bogu za pośrednictwem Maryi, która wszystkie swoje dzieci otacza pełną miłości ochroną.
2020-06-24 16:53

Ks. Studnicki: Bóg pozwala krzyczeć pokrzywdzonym

Homilia ks. Piotra Studnickiego wygłoszona w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie w niedzielę 21 czerwca br. podczas Mszy św., która poprzedziła Modlitwę za Zranionych. Spotkanie modlitewne już po raz piąty odbyło się z inicjatywy grupy katolików świeckich z Krakowa.
2020-06-12 11:30

Modlitwa za zranionych – także on-line

Już po raz piąty w Krakowie odbędzie się "Modlitwa za zranionych". – Chcemy dać znać wszystkim zranionym, że nie są sami i że Kościół się za nich modli – zapewniają organizatorzy. Dzięki transmisji na kanale YouTube w modlitwie 21 czerwca będzie mógł uczestniczyć każdy.
2020-02-28 14:30

To Bóg i ofiary domagają się od nas modlitwy i pokuty za grzech we wspólnocie Kościoła

Jedna z osób wykorzystanych seksualne przez duchownego, powiedziała: „To nie cały Kościół, ale konkretna osoba mnie skrzywdziła”. Ale ponieważ stało się to we wspólnocie Kościoła, solidarna odpowiedz i pomoc powinna być wspólna. Zranieni w Kościele to nasi bracia i siostry, a modlitwa i pokuta to jedna z form pomocy, której potrzebują. Ksiądz dr Piotr Studnicki, Kierownik Biura Delegata KEP w szczerej i mocnej rozmowie z Dariuszem Stępniem z opoka.org.pl o dramacie wykorzystania seksualnego małoletnich w Kościele.
2019-12-09 17:01

Modlitwa za zranionych w Kościele

„Modlitwa za zranionych w Kościele” jest inicjatywą świeckich katolików. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 15 grudnia br. w kościele św. Marka w Krakowie.