Strona główna
opoka.org.pl
2017-10-31 11:52
Barbara Dłubak

Warsztaty Gospel dla Dzieci

Muzyka Gospel pełna radości zawita do poznańskich dzieci !

Koncert Finałowy Warsztatów Gospel dla dzieci 2016

„WARSZTATY GOSPEL TO WYDARZENIE, KTÓRE ZMIENIA ŻYCIE” – to hasło towarzyszy organizatorom - Fundacji Pro Novis, nieprzerwanie od 2003 roku.

Spotkanie z muzyką Gospel dla DZIECI! W niedzielę 26 listopada, organizator zaprasza wszystkie dzieci do 13 roku życia, które niekoniecznie potrafią, ale lubią śpiewać, na Dziecięce Warsztaty Gospel.

Instruktorką będzie Agnieszka Górska-Tomaszewska, znana wszystkim jako „Baca”. Od 20 lat jest dyrygentką chóru Gospel Joy z Poznania, który jako jedyny chór gospel z Polski był dwukrotnie w USA i tam „u źródła”, chórzyści uczyli się, jak śpiewać gospel. Gospel to wielka pasja Bacy i styl jej życia. Agnieszka znana jest jako wulkan energii, ciepła i uśmiechu, z niegasnącym entuzjazmem. Bez trudu porywa do śpiewu i tańca, w jej towarzystwie po prostu „nie można wysiedzieć”. Prowadzi 3 chóry Gospel w Poznaniu i Suchym Lesie, które są zróżnicowane wiekowo. Do tej pory była już instruktorką kilkudziesięciu warsztatów gospel w Polsce. Agnieszka brała udział w programie TVP2 „Bitwa na Głosy” jako chórmistrz w poznańskiej drużynie MEZA oraz drużynie LIBERA, gdzie każdy z zespołów zajął III miejsce.

Ceny:

Zapisy indywidualne – 45 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 35 zł/os.

Maxi Grupa (min. 10 osób) – 30 zł/os (przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny)

Gospel daje nadzieję na lepsze jutro, wnosi powiew świeżości do naszych serc, napełnia je radością i spełnieniem. Tak właśnie działa ta muzyka, a jej głównym przekazem jest radosna Dobra Nowina o śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa - Syna Bożego. Niektórzy nazywają warsztaty muzyczną ucztą, inni zaś pełnymi energii rekolekcjami. Rzeczywiście, jest to czas, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Z pewnością jest to moment zatrzymania się i oderwania od zwykłej, często monotonnej rzeczywistości. Kto nie spróbuje, ten nigdy się nie dowie...

         Koncert Finałowy będzie zwieńczeniem warsztatów, w dniu 26 listopada w Auli Artis - Collegium Da Vinci gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań. W pierwszej kolejności wystąpią dzieci, a po nich dorośli uczestnicy warsztatów. Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów stanie się członkiem wielkiego chóru Gospel. Jest to z pewnością niezapomniane wydarzenie. Uczestnicy zaprezentują poznane wcześniej utwory, towarzyszyć temu będzie wspaniała podniosła, zarazem radosna atmosfera.

Bilety na Koncert Finałowy (NIEDZIELA):

Dzieci do 6 roku życia – wstęp wolny

Bilet ulgowy (do 13 r.ż.) – 10 zł/os.

Bilet normalny (od 14 r.ż.) – 15 zł/os.

Projekt GOSPELOWNIA jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa oraz Urząd Miasta Poznania


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy