Strona główna
opoka.org.pl
2018-07-07 07:53
Piotr Kołodziejczyk

Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

7 - 8 lipca odbędzie się XXVII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę pod hasłem: "Polska miłością wskrzeszona"

Idziemy modlić się o takich Polaków, o taką Polskę, o takie przyszłe pokolenia dzieci i młodzieży, którzy będą kochać Boga i Ojczyznę - mówi o. dr Tadeusz Rydzyk.

W sobotę i niedzielę rozpocznie się po raz 27 pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. 7 lipca w pierwszą sobotę miesiąca poświęconej NMP o godzinie 18.00 na szczycie jasnogórskim Mszy św. przewodniczyć będzie ks. bp Antoni Pacyfik-Dydycz z Drohiczyna.

Centralne świętowanie w niedzielę 8 lipca o godzinie 11.00 na szczycie jasnogórskim Eucharystii będzie przewodniczył ks. kard. Zenon Grocholewski z Watykanu. Obecni będą także przedstawiciele najwyższych władz państwowych.

Prosimy o wielką mobilizację. Wszyscy, kochana Rodzino Radia Maryja, jesteśmy solidarni i dlatego wszyscy idziemy na Jasną Gorę modlić się, dziękować i prosić. Dziękować za Polskę, za to, że jesteśmy Polakami; za 100 lat od odzyskania niepodległości. Po 123 latach niewoli odzyskaliśmy wolność, a ta niewola była wynikiem winy Polaków, wielkiej winy naszych rodaków; zobojętnienia i jakiegoś moralnego upadku. To było zniewolenie na własne życzenie. Ale w tym samym czasie było wielu Polaków, którzy kochali Pana Boga, Kościół i Ojczyznę i z miłości wskrzesili naszą Ojczyznę - zapowiada o.dr Tadeusz Rydzyk dyrektor Radia Maryja i Tv Trwam.


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy