Strona główna
opoka.org.pl
2017-03-18 14:00
DDAkamienica

Warsztaty Muzyki Liturgicznej u Dominikanów w Łodzi

W dniach 21-23 kwietnia 2017r. w klasztorze oo. Dominikanów w Łodzi przy ulicy Zielonej 13 odbędą się Warsztaty Muzyki Liturgicznej pt. „Miłosierdzia pragnę”. Poprowadzą je o. Dawid Kusz OP, Paweł Bębenek i Piotr Pałka.

logo warsztatów
Autor/źródło: Milena Gałązka

Jest to projekt skierowany do wokalistów i instrumentalistów zainteresowanych muzyką sakralną, śpiewających i modlących się za pomocą dźwięków, bez względu na wiek, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, osób świeckich i duchownych oraz wszelkich grup posługujących w różnych wspólnotach oprawą muzyczną liturgii.

Jesteśmy przekonani, że nasi prowadzący są w stanie zarazić miłością do muzyki każdego człowieka! Jeśli i Ty poszukujesz swojej drogi do Boga, a muzyka jest Ci bliska – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie. Tematem przewodnim repertuaru tegorocznej edycji będzie radość ze Zmartwychwstania i wyrażenie wdzięczności za Boże Miłosierdzie jakie dokonało się w Dziele Odkupienia. Podkreśli to fakt, że Warsztaty zakończą się uroczystą Mszą Świętą w łódzkiej katedrze w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W programie także konferencja o znaczeniu muzyki w liturgii oraz nabożeństwo Drogi Światła.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej Warsztatów: www.lodz.dominikanie.pl/kontakt/warsztaty. Zapisy potrwają od 20.03. do 13.04.

Zapraszamy do dołączenia oraz udostępnienia wydarzenia na Facebooku pod nazwą WML „Miłosierdzia pragnę” u Łódzkich Dominikanów


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy