Strona główna
opoka.org.pl
2017-03-16 09:41
Fundacja 24/7

Góra Modlitwy: Europe shall be saved!

Łączymy Wielki Post ze szczególną modlitwą i postem w intencji zbawienia Europy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy 25 marca w godzinach od 8:00 do 24:00!

Góra Modlitwy Europe shall be saved - 25 marca 2017

Góra modlitwy jest cyklicznym, comiesięcznym spotkaniem podczas którego uwielbiamy Boga, rozważamy Jego Słowo i modlimy się w różnych intencjach. Tym razem dołączamy do akcji "Europe shall be saved", rozpoczętej przez Europejskie Domy Modlitwy i w sposób szczególny będziemy modlić się za nasz kontynent.

Dowiedz się więcej o tej akcji oglądając film.

Patrząc na to co dzieje się wokół nas, na ludzi żyjących tak, jakby Boga nie było, na ustanawiane prawa, niezgodne z Bożym zamysłem – nie chcemy pogrążać się w przygnębieniu i braku nadziei – ale stawać mocno na Bożych Obietnicach. Będziemy prosić Go za każdy kraj – proklamując: Europa będzie zbawiona, wróci do Boga i obudzi się ze snu!

Ta Góra Modlitwy będzie miała intensywnie wstawienniczy charakter. Będziemy prosić Boga, by zachował Europę, by wstrząsnął nią i sprawił, by wróciła do chrześcijańskich korzeni! Zbawienie dokonało się już przez krzyż Jezusa. Będziemy modlić się, by każdy europejczyk je przyjął. Bóg ma plany pełne pokoju względem Europy i chce, by serca mieszkańców naszego kontynentu na nowo, z gorliwością i pasją zwróciły się do Niego.

  • Módl się za kraj, za który w danym dniu modlą się uczestnicy akcji. Informacje znajdziesz na naszym fanpage!

Czym jest Góra Modlitwy?

Cykliczną, comiesięczną, 16-godzinną modlitwą złożoną z 3 elementów: uwielbienia, rozważania Pisma Świętego oraz wstawiennictwa. Rozpoczyna się o godzinie 8:00 a kończy o 24:00. Szczególnie zapraszamy na: 14:00 na nauczanie z serii "Szkoła Modlitwy"; 18:00 - modlitwę o uzdrowienie; oraz 22:00 - wstawienniczą litanię nocy.

Można wejść i wyjść w dowolnym momencie, a także słuchać nas na żywo przez stronę internetową oraz YouTube

Zapraszamy na Górę Modlitwy „Europe shall be saved”. 25 marca 2017 r. w godz.  8:00-24:00. Dom Modlitwy Warszawa 24/7 ul. Sobieskiego 110 70#

Zapraszamy także do włączenia się w modlitwę i post w intencji Polski - 29.03.2017r. Dowiedz się więcej!

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy