Strona główna
opoka.org.pl
2017-02-24 15:11
Monika Fenisz

Ogólnopolska Sesja Zarządów KSM

W dniach 24-26 lutego odbędzie się Ogólnopolska Sesja Zarządów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, w której udział wezmą przedstawiciele KSM z 24 diecezji.

Prezydium Krajowej Rady KSM
Autor/źródło: KSM Katowice

W Lublinie rozpocznie się dziś Ogólnopolska Sesja Zarządów KSM, podczas której obradować będzie najwyższa władza Stowarzyszenia - Krajowa Rada Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Podczas obrad omówione zostaną bieżące wydarzenia, które organizowane są przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w całej Polsce. Będą to m.in. Debaty Walentynkowe, Ogólnopolska Spartakiada Zimowa, szkolenia liderskie, dziennikarskie, instruktorskie. Będzie to także czas planowania działań Stowarzyszenia na najbliższy rok. W sobotę wieczorem uczestnicy Sesji wezmą udział w balu ostatkowym.

Gospodarzem Ogólnopolskiej Sesji Zarządów Diecezjalnych KSM jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Gośćmi Sesji będą abp Stanisław Budzik – metropolita lubelski oraz prorektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. dr hab. Andrzej Kiciński, prof. KUL.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2017-02-24 12:51:54
miniaturka

Renowacja ołtarza w Kaplicy Matki Bożej w Doylestown

Renowacja ołtarza w Amerykańskiej Częstochowie rozpoczęła się pod koniec stycznia. Powodem jej rozpoczęcia było zainstalowanie zasłony dla Ikony Matki Bożej Częstochowskiej, podobnej do tej, która znajduje się na Jasnej Górze.
2017-02-24 13:49:58
miniaturka

Pomoc dla niepełnosprawnych w Aleppo w Syrii

Ruch Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata MAITRI rozpoczął w lutym 2017 r. dwa projekty, których celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym w Aleppo.
2017-02-24 13:51:41
miniaturka

Wiosną w Cannes premiera "Dwóch koron" – filmu o życiu św. Maksymiliana Kolbego

Mamy nadzieję, że ta produkcja trafi do jak największej liczby krajów, popularyzując postać o. Maksymiliana. Tym bardziej, że w filmie pojawią się nieznane dotąd wątki z życia świętego, mówi Michał Kondrat, reżyser i producent „Dwóch koron”.
2017-02-24 16:51:18
miniaturka

Warszawa: odbyło się spotkanie Krajowej Rady ds. Duszpasterstwa Kobiet KEP

Na spotkaniu omawiano m.in.: udział zakonnic w Światowych Dniach Młodzieży, pielgrzymowanie kobiet do sanktuariów maryjnych, nowy typ duszpasterstwa dla ich środowisk.
2017-02-24 17:14:46
miniaturka

Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa znów w Poznaniu

Wspólny projekt Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Biura Prasowego Konferencji Episkopatu Polski ma rozwinąć wśród młodych umiejętności skutecznego funkcjonowania w mediach.
2017-02-24 17:43:22
miniaturka

Dziękujemy za księdza Jana!

28 marca minie rok od śmierci ks. Jana Kaczkowskiego. Dla wielu z nas ks. Jan był i nadal jest bardzo ważną osobą.