Strona główna
opoka.org.pl
2019-01-29 13:49
Dominika Meller

30-lecie istnienia Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo w tym roku obchodzi 30-lecie swojego istnienia. Ten piękny jubileusz Członkowie Stowarzyszenia świętować będą 2 marca 2019 roku.

30 lat istnienia Członkowie Stowarzyszenia świętować będą przez cały rok, ale kulminacyjnym momentem obchodów jubileuszu będzie uroczysta Gala połączona z całonocnym Balem, która odbędzie się 2 marca 2019 roku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

30 lat działalności ASK Soli Deo to setki wydarzeń zorganizowanych na największych uczelniach w Warszawie, podczas których pokolenia studentów znajdowały odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące życia i wiary.

Bal 30-lecia to świetna okazja, żeby zintegrować pokolenia osób, których ukształtowało ASK Soli Deo. W uroczystości wezmą udział Absolwenci ASK Soli Deo, przedstawiciele władz, inni zaproszeni goście oraz oczywiście aktualni Członkowie Stowarzyszenia. Podczas Gali chcemy pokazać Absolwentom i zaproszonym gościom, że duch Soli Deo jest w nas żywy, a także podzielić się naszymi doświadczeniami i nabrać siły na kolejne dekady działalności.


Więcej informacji o uroczystych obchodach 30-lecia istnienia Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo znaleźc można na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Link do wydarzenia na Facebooku dostępny jest tutaj.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy